Výzkum & Vývoj

Každý řetěz společnosti König je plně vyvíjen touto společností a splňuje dva následující klíčové ukazatele: být o krok dopředu v inovaci a vytvářet výrobky, které je stále snadnější používat.

 

Konstrukce

Při konstrukci každého jednotlivého dílu se zvažuje namáhání při použití, snadná montáž pro uživatele a v neposlední řadě estetický dojem.

RD_copia

Záruky & Reklamace

Naše výrobky jsou konstruovány tak, aby vydržely předepsané namáhání, proto se velice zaměřujeme na oblast záruk a reklamací. Naši odborníci na kvalitu pečlivě přezkoumávají problémy zákazníků a rovněž jakýkoliv druh reklamace, který zahrnuje ztráty na majetku nebo jeho poškození, aby určili, které problémy zákazníků vyžadují pozornost a musejí být řešeny.  Naši odborníci také sledují zpětnou vazbu v zájmu proniknout do podstaty problému a tak udělat manuály a konstrukci výrobků více uživatelsky přívětivou.

Proaktivní Přístup

Protože všechno co děláme je založeno na tom, udělat život snadnějším, zajištujeme všechny aspekty výroby společně. Počínaje konstrukcí, každý krok procesu dostává vysoký stupeň pozornosti zasvěcených expertů. Naše inovace a konstrukce, která jde společně s výzkumem a vývojem, montáž a testování nás ujišťuje, že dodáváme nejbezpečnější a nejtrvanlivější řetězy, které usnadňují Váš život.